Útěk v řetězech je originální spojení adrenalinu a zábavy. Dvojice soutěžících jsou, na rozdíl od jiných soutěží, k sobě připoutány pravými policejními pouty a snaží se proběhnout určenou trasu. Na jejím počátku jsou vyvezeni s páskou na očích mimo místo startu, tam jsou jim pásky sundány a po nastudování odtajněné mapy v několika málo minutách, vyráží na danou trasu. Jedná se o tzv. vězeňský desetiboj, kde soutěžící čeká nejen náročný boj s přírodou ale i s vlastním tělem a drsnými disciplínami. Soutěž prověřuje zejména spolupráci dvou soutěžících ve velmi náročných podmínkách. Na jejím konci však čeká ojedinělá a velmi atraktivní odměna a na všechny tři vítězné dvojice čekají tradičně zajímavé ceny. Krom soutěže samotné jsou pro diváky k vidění ukázky bojového umění, tanečních a sportovních vystoupení, stánků s občerstvením a poslech doprovodné hudby. Každý ročník je v určitém stylizovaném duchu a stejně originální jsou vždy i hlavní ceny. Zúčastnit této akce lze dvěma způsoby:

 

 

A) SOUTĚŽIT

Pokud se na to cítíte, pokud máte parťáka do nepohody, pokud chcete vyhrát nebo aspoň poznat krásy okolní krajiny zpod hladiny močálu, stáhněte si přihlášku. Vyplňte ji, podrobně si pročtěte pravidla soutěže na tomto webu a pošlete přihlášku na prihlaska@utekvretezech.com

 

[ PŘIHLÁŠKA DO SOUTĚŽE ]

 

B) BAVIT SE

Je možné, že na nějaké soutěžení nemáte čas. Možná ani chuť. Nebo se vám prostě jenom nechce. Možná si chcete prostě jenom dáchnout, nic nedělat a jen pozorovat. V tom případě doražte na Náměstí Republiky v Havířově, kde pro vás máme připravený bohatý program po celý den.

 

[ PODÍVEJ SE NA PROGRAM ]

 

 

 

 

 

 

chceš plakát v jpg?

chceš jít do galerie?

chceš plakát v pdf?

 

 

 

12 měsíců, 12 bohů, 12 synů, 12 žeber, 12 hodin. Dvanáctka je zkrátka sexy.