1) CHCI VĚDĚT VÍC

 

2) CHCI SOUTĚŽIT

 

3) CHCI SE BAVIT

 

 

 

1) CHCI VĚDĚT VÍC

Útěk v řetězech je originální spojení adrenalinu a zábavy. Dvojice soutěžících jsou, na rozdíl od jiných soutěží, k sobě připoutány pravými policejními pouty a snaží se proběhnout určenou trasu. Na jejím počátku jsou vyvezeni s páskou na očích mimo místo startu, tam jsou jim pásky sundány a po nastudování odtajněné mapy v několika málo minutách, vyráží na danou trasu. Jedná se o tzv. vězeňský desetiboj, kde soutěžící čeká nejen náročný boj s přírodou ale i s vlastním tělem a drsnými disciplínami. Soutěž prověřuje zejména spolupráci dvou soutěžících ve velmi náročných podmínkách. Na jejím konci však čeká ojedinělá a velmi atraktivní odměna a na všechny tři vítězné dvojice čekají tradičně zajímavé ceny. Krom soutěže samotné jsou pro diváky k vidění ukázky bojového umění, tanečních a sportovních vystoupení, stánků s občerstvením a poslech doprovodné hudby. Každý ročník je stylizován do určité stylizované podoby a stejně originální jsou vždy i hlavní ceny.

 

 

 

 

2) CHCI SOUTĚŽIT

Pokud se na to cítíte, pokud máte parťáka do nepohody, pokud chcete vyhrát nebo aspoň poznat krásy okolní krajiny zpod hladiny močálu, stáhněte si přihlášku, vyplňte ji, podrobně si pročtěte pravidla soutěže na tomto webu, a pošlete přihlášku na prihlaska@utekvretezech.com

 

[ PŘIHLÁŠKA DO SOUTĚŽE ]

 

 

 

 

3) CHCI SE BAVIT

Je možné, že na nějaké soutěžení nemáte čas nebo dokonce ani chuť. Vzlétnout do vzduchu se bojíte nebo se vám prostě jenom nechce. Možná si chcete prostě jenom dáchnout, nic nedělat a jen pozorovat. V tom případě doražte na Náměstí Republiky v Havířově, kde pro vás mám na celý den připravený bohatý program.

 

[ PODÍVEJ SE NA PROGRAM ]

 

 

 

 

 

 

 

 

chceš plakát v jpg?

chceš jít do galerie?

chceš plakát v pdf?

 

 

 

V pondělí potkáte osudovou lásku. V úterý vyhrajete milión. Ve čtvrtek lásce půjčíte kartu. V pátek nezvedá telefon.

Ryby - horoskop na tento týden